Kira Takibi

KİRA TAKİBİ


Kiracınız bu ay da mı kiranızı yatırmadı?

Kiracılarınızla uğraşmaktan yoruldunuz mu?

Kiracılarınızla kira artışları konusunda sorunlar mı yaşıyorsunuz?

  

Ekincioğlu Gayrimenkul yıllara dayanan tecrübeleriyle yanınızdadır. Firmamız mülk sahiplerinin talebi durumunda kendisinin kiraya verdiği kiralık mülklerin kira takibini ücret karşılığında yapmaktadır. Kira takibi hizmetleri kiralayanın talebi kapsamında belirlenecek olup; kiralama, kira takibi, kira tahsilatı, emlak vergilerinin takibi, kira geliri beyannamelerinin verilmesi, gerektiğinde hukuki süreçlerin takibi vb. gibi konuları içermektedir.

Yurt dışında ya da şehir dışında mı yaşıyorsunuz ?

 Ekincioğlu Gayrimenkul Kira Takip Hizmetlerini iki ana kitleye vermektedir.

1 ) Yurt dışında veya şehir dışında yaşayıpta Kayseri'de gayrimenkulü olan mülk    sahipleridir. Mesafeler nedeniyle gayrimenkulleriyle ilgilenememekte, bu ilgisizlik nedeniyle mülklerinden yeterli verimi alamamaktadırlar.

2 ) Kayseri’de ikamet edip de kiracısıyla arasına sorunlar yaşayan ve kiracısıyla arasına mesafe korumak isteyen müşterilerdir. Kiralama ilişkisi kira kontratı süresince devam eden süreklilik arz eden bir ilişkidir. İyi bir kiracı mülk sahibi ilişkisi kurmak oldukça zor bir iştir. Her iki tarafında zaman zaman karşı tarafın iyi niyetini veya tecrübesizliğini suistimal ettiği sıklıkla görülmektedir. Bu nedenle olaylara ve sorunlara objektif yaklaşacak tarafların haklarını karşılıklı olarak koruyacak bir aracıya ihtiyaç duymaktadırlar.

Ekincioğlu Gayrimenkul profesyonel kira takibi anlayışıyla hem kiracılarıyla sorunlar yaşayanlara hem de uzak yerlerde oturan mülk sahiplerine hizmet verilmektedir.

Unutmayın gözden ve ilgiden uzak gayrimenkul gelirden de uzak olur!...

Ekincioğlu Gayrimenkul Sektöründe Güvenilir Adres

hazır emlak sitesi