Om Oss

HAKKIMIZDA

Tecrübesiyle müşterilerine başarılı çözümler sunan Ekincioğlu Gayrimenkul kurumsal güvenin Kayseri'deki adresi olmuştur.

Firmamız emlak sektöründeki faaliyetlerine 2011 yılında Mehmet Akif Ekincioğlu ve Kadir Emre Ekincioğlu'nun girişimleriyle Ekincioğlu Gayrimenkul adı altında Kayseri’de kendi bünyesinde gayrimenkul alım satımı ile başlamıştır. Hayata geçirdiği güvene dayalı ilkeli uygulamaları ile hem hizmet verdiği müşterilerinin vazgeçilmezi olmuş hem de sektörde beraber faaliyet gösterdiği diğer emlak firmalarının saygısını kazanmıştır.

Ekincioğlu Gayrimenkul, Emlak Müşavirliği Mesleğini gerçekten benimsemiş, ilkeli, güleryüzlü, gayrimenkul alım, satım ve kiralamalarında işinin gerektirdiği profesyonelliği gösteren, müşterilerine daimi hizmeti benimsemiş, Tüm Emlakçılar Meslek Odasına kayıtlı, Marka Tescilli, gerek ofisi, gerek kişiliği, gerekse danışmanları ile müşterilerine güven veren faal bir kuruluştur.

Müşterilerimizin gayrimenkulünün alınması, satılması veya kiralanmasından önceki hedefimiz; onları iyi anlamak, yol gösterici olmak, birikimlerini doğru zamanda doğru yerde kullanmalarını sağlamaktır. Herhangi bir gayrimenkulün artılarını söylediğimiz gibi eksilerini de söylemek ve dürüst çalışmak prensibimizdir. Gayrimenkuller yerlerinde görüldükten sonra müşterilerimize, danışmanlarımızca piyasa değerleri hakkındaki bilgiler verilir. Eğer müşterilerimiz bizimle çalışmak isterlerse, görsel ilanlarımız ve internet ortamında müşterilerimizin gayrimenkulleri web sayfamızda diğer müşterilerimize sunulur. Alım, satım ve kiralamalarda gayrimenkuller müşterilerimize sorunsuz bir şekilde matbu evrakları ile birlikte teslim edilir. Öncelikli hedefimiz yarınlara umutla bakan müşterilerimizin dostluğunu kazanmaktır. 

Ekincioğlu Gayrimenkul, emlak sektörünün ilkeli, dürüst, şeffaf bir güven ortamında sevgi, saygı ve hukuka dayalı, içten insan ilişkileri ile serpilip gelişeceğine inanmaktadır.

Ekincioğlu Gayrimenkul, diğer emlak firmalarıyla olan ilişkilerini mesleki etik kuralları ve karşılıklı saygı ve güven çerçevesinde yürütmektedir. “ Güven ” kavramının oldukça yıpranmış olduğu emlak sektöründe güveni tesis edebilmeyi başarısının temeli sayan Ekincioğlu Gayrimenkul hem müşterilerinin hem de emlak firmalarının ortak güvendiği bir firma konumuna gelmiştir.

Ekincioğlu Gayrimenkul, sistemini takım çalışmasına ve mesleki işbirliğine dayandırmaktadır. Müşteri profili ise daha çok müşteri memnuniyetine bağlı referanslardan kaynaklanmaktadır.

Ekincioğlu Gayrimenkul ile bir kez çalışanlar ondan vazgeçememekte tekrar gelmekte ve tanıdıklarına da referans olmaktadır.

Ekincioğlu Gayrimenkul için prensipleri ve ilkeleri ticari kazançtan önce gelmektedir.

hazır emlak sitesi